Poznaj mnie

Nazywam się Jakub Sosnowski.

Zajmuję się copywritingiem i komunikacją interpersonalną. Na co dzień szkolę i sporo piszę. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze storytelingiem, perswazją, podstawami negocjacji, gamefikacją oraz rozwojem osobistym.

Pisanie

Słowem pisanym zajmuję się od niemal dwudziestu lat. Na początku pojawiły się wiersze i opowiadania, następnie teksty z pogranicza krytyki literackiej. Pozwoliły mi one na podjęcie tej najważniejszej, życiowej decyzji.

Postanowiłem zarabiać na swoich umiejętnościach.

Obecnie, pracując jako freelancer, zajmuję się wszelkimi rodzajami tekstów-  od reklamowych i biznesowych, przez te pisane na potrzeby prasy oraz internetu, po okolicznościowe wystąpienia, przemówienia, a także toasty.

Oprócz tworzenia treści na zlecenie, pomagam innym w kształceniu się w zakresie słowa pisanego oraz komunikacji interpersonalnej. Robię to zarówno na  indywidualnych spotkaniach z Klientem, jak i na grupowych szkoleniach. Co ważne, jestem certyfikowanym trenerem biznesu.

Blog

Adres internetowy miejsca, na którym znajdujesz się, darzę ogromną serdecznością. Właśnie od niego, w 2008 roku, rozpoczęła się (na dobre) moja przygoda z copywritingiem. Dlatego też, gdy już założyłem własną działalność, postanowiłem wykorzystać domenę.

Blog ma na celu przybliżyć Ci moją osobę oraz pokazać czym się zajmuję. Zamieszczone tu treści dotyczą komunikacji interpersonalnej, storytellingu oraz szeroko rozumianego copywritingu.

Drugim zadaniem jest inspiracja. Bardzo chciałbym, byś w Napisz Tekst znalazł coś dla siebie- co pomoże we własnym samodoskonaleniu, komunikacji z drugą osobą, a może podsunie jakiś pomysł, który zmieni otaczającą Cię rzeczywistość.